BİZDEN SİZE YAPABİLECEKLERİMİZ:
Organizasyonlarınızda yapabileceğimiz görsel desteklerimiz yılların verdiği tecrübe ile sınırlandırmasız,

Fotoğraf çekim:
Basın toplantılarınızda,organizasyon,toplantı,açılış,davet,roadshow,eğitim filmleri,reklam filmleri,ürün tanıtımları,şirket profil ve tanıtımları,haber nitelikli,arşive yönelik,baskı destekli,kurumsal ve ticari uyulamar fotoğraf çekimler digital olarak yüksek çözünürlüklü,broadcast dünya standartlarında kesin çözüm garantisi sunmaktayız.

Video çekim:
Tek kamera, çok amaçlı reji masası(6 kameraya kadar)full HD kayıt ve gösterim,her türlü toplantı,organizasyon,konser,defile,reklam,tanıtım,tv programı,bant veya canlı yayın,arşiv çekimi yapmaktayız.

EKİP:
Kendi bünyemizde yetişen ve yetiştirmeye devam ettiğimiz deneyimli,eğitimli teknik kadromuz bulunmaktadır,işlerinizde istenilen amaca uygun çekim teknikleri ve sonuca tam anlamıyla cevap veren akıllı ve şirketinizin vizyonunu yansıtabilecek kadromuz ile her zaman 24 saat hazır bulunmaktayız.

EKİPMAN:
Gerek yurt içi gerekse yurt dışı teknik cihazların sergilendiği fuarları ve teknolojiyi çok yakından takip ederek yaptığımız yatırımlar ile olması gereken kaliteli hizmeti her zaman oldğu gibi vermeye devam ediyoruz.

Amsterdam İBC,Las vegas NAB(Broadcast fuarları)

Fotoğraf makine Parkurumuz:
NİKON D4S-D5 / D700-D800
Canon Mark III/3 set ve objektif seti.

Video kamera Parkurumuz:
PANASONİC P2 HD Camcorder 3 adet/Geniş açı
Canon C100/3 adet ve abjektif seti.


https://topspyapps.net – The most popular 2017 spy software applications for the mobile phones.spy app, xnspy, whatsapp sniffer